db beyaz
pks-beyaz
adb-gıda
E-Ticaret

Elektronik, plastik, kırtasiye, aksesuar gibi çeşitli ürünlerin satışının gerçekleştiği bir platformdur. Aynı zamanda satıcıların çeşitli ürünlerini sergileyerek satışa sunabildiği ve geniş kitlelere ulaşmasına imkân sağlayan bir pazar yeridir.

Dilerseniz ücretsiz bir şekilde mağaza açarak kolayca ürünlerinizi yükleyebilir yaptığınız satışlar üzerinden belirli bir komisyon oranı ödeyerek keyifli bir satış deneyimi yaşayabilirsiniz. Hem müşteriyi hem satıcıyı koruyan, güvenilir ve tarafların memnuniyetini odağına koyan bir anlayışla hizmet veren doganbazaar.com her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Üretim

Pikas İst. sekreterlikten çantaya, mukavvadan plastik tabureye uzanan geniş ürün yelpazesiyle üretim yapan bir firmadır. Tecrübeli idari ve teknik ekibi ile yaptığı üretimleri çeşitli satış kanalları aracılığıyla alıcıyla buluşturmaktadır. Türkiye’nin farklı ihtiyaç ve zevklerine hitap eden ürün aralığı, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile müşterilerine daima güven vermektedir. Pikas.ist, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise iş birliği ve ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Gıda

ADOBA Gıda kurutulmuş gıda sektöründe faaliyet göstermektedir. Çeşitli taze ve organik meyve, sebze makinelerde kesilip, fırınlanarak el değmeden hijyenik bir şekilde paketlenip satışa sunulmaktadır. Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve teknolojik ekipmanları ile hem yurtiçi hem de yurtdışında hizmet vermektedir.

Adoba bünyesinde işe başlamak ve takımımızın bir parçası olmak için başvur

Ziyaret Et

Bizden haber al

Özel etkinliklerle ilgili güncellemeleri alın!