Pikas İstanbul

Pikas İst. sekreterlikten çantaya, mukavvadan plastik tabureye uzanan geniş ürün yelpazesiyle üretim yapan bir firmadır. Tecrübeli idari ve teknik ekibi ile yaptığı üretimleri çeşitli satış kanalları aracılığıyla alıcıyla buluşturmaktadır. 

Müşteri

Türkiye’nin farklı ihtiyaç ve zevklerine hitap eden ürün aralığı, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile müşterilerine daima güven vermektedir.

Yaklaşım

Pikas.ist, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise iş birliği ve ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Sağlam

Sağlam ve kaliteli malzeme yapısı sayesinde 200 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Uzun ömürlü ve dayanıklı PA6 malzemeden yapılmıştır. İçyapısal kısım tabureyi ekstra güçlü ve güvenli kılan benzersiz bir tasarıma sahiptir.

Kolay

Katlanabilir tasarımı ve kolay kilit sistemi ile taburenizi saniyeler içerisinde sadece 3 adımda kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Ayarlanabilir

Ayarlanabilir yapısı sayesinde 8,5 cm ila 41 cm arasında kademeli olarak istediğiniz yüksekliğe ayarlayabilirsiniz. Böylece çeşitli yüksekliklerde rahat bir oturuş ve her yerde kolay kullanım sağlar.

Kullanışlı

Pikas Teleskopik Tabure evde, parkta, bahçede, balkonda, işte, doğada, turistik gezilerde, balık tutarken, piknikte, kampta kısacası her alanda kullanıma uygundur. Hafif, ergonomik yapısı ve el askısı ile çantada, omuzda kolayca taşınabilir.

Adoba bünyesinde işe başlamak ve takımımızın bir parçası olmak için başvur

Ziyaret Et

Bizden haber al

Özel etkinliklerle ilgili güncellemeleri alın!